Únor v našich místech vzájemné materiální pomoci

Únor v našich místech vzájemné materiální pomoci

Srdečně Vás zdravím, pro Ty kdo chcete zůstat v obraze :-) posílám pár statistik z únorového fungování našich míst vzájemné materiální pomoci. Čtěte dále.

Ve Vlašimi dali lidé novou šanci 944 ks ošacení, věcí do domácnosti, na hraní, čtení … přičemž 39 věcí putovalo k lidem v nouzi. Zároveň na pomoc potřebným a provoz našich služeb, především Občanské poradny Vlašim, jsme přijali finanční dary ve výši 28 414 Kč. Budu se opakovat, ale moc děkujeme všem, kteří na nás i potřebné myslí a věci nám přináší, něco si od nás odnáší, …

Těší nás, že v Benešově došlo k dalšímu nárůstu příchozích lidí, přijatých i vydaných věcí. Další využití zřejmě našlo 209 věcí převážně na sebe, přičemž 50 z nich putovalo k potřebným. Zároveň jsme přijali finanční dary ve výši 3 436 Kč. Děkujeme všem příchozím, všem kteří o nás mluví a informují další lidičky, … a pomáhají nám v rozjezdu.

Co se týká potravin, tak jako v lednu, také v únoru jsme podpořili 16 potřebných (rodin či jednotlivců), kterým jsme vydali celkem 671 ks převážně trvanlivých potravin. Máme pocit, že nastavená pravidla poskytování materiální pomoci i spolupráce se sociálními odbory a dalšími poskytovateli sociálních služeb funguje dobře a pomoc se dostává k těm, kteří ji skutečně potřebují.

S přáním krásných dní, D. K.

Související články

Tříkrálová sbírka 2019
úsměvem, slovem, darem nebo dobrovolnou činností
 

Veřejná sbírka je otevřená od:  1.7.2017  (na dobu neurčitou)
 
- účel zřízení: Nákup budovy za účelem zřízení Komunitního centra a jeho zařízení
 
- číslo účtu:    4854305359/0800

Veřejná sbírka Charity Vlašim

 
 

Kam s věcmi nebo pro věci?

Charitní "obchůdek"Blanická 816, Vlašim (naproti benzínce Papoil)

Po – Pá: 9:00 – 17:00, So: zavřeno

Charitní "šatník" - Dukelská 2192, Benešov (naproti Černému koni)

Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: zavřeno

Více info na tel.: 733 676 737

Naše Místa vzájemné materiální pomoci.