Druhý běh Akademie třetího věku ve Vlašimi

Druhý běh Akademie třetího věku ve Vlašimi

Již podruhé probíhá ve Vlašimi cyklus seminářů: Akademie třetího věku, letos na téma: První republika – 100 let od vzniku Československa. Od února do června mají přihlášení senioři možnost dozvědět se na pěti setkáních, jak se rodila a budovala mladá republika, kdo stál v jejím čele i kdo tahal za nitky z povzdálí...

Životní osudy známých osobností i prostých občanů přibližuje třiceti sedmi posluchačům především z Vlašimi, ale také Čechtic, Dolních Kralovic, Louňovic, Trhového Štěpánova či Zdislavic, šest přednášejících z Vysoké školy politických a společenských věd Kutná Hora.

Vzdělávání organizuje Vzdělávací institut Středočeského kraje ve spolupráci s Farní charitou Vlašim, přičemž setkání probíhají jednou za měsíc v Besídce u kostela Sv. Jiljí, a to v čase od 9:00 do 12:15 hod. Témata jednotlivých setkání se můžete dočíst při rozkliknutí těchto akcí. Stálým asistentem, který je nápomocný účastníkům i přednášejícím při všech seminářích je PhDr. Lubomír Zábranský, kterému tímto za jeho pomoc a podporu děkujeme! Všem účastníkům přejeme zajímavá setkání a radost z nových informací!

Za FCH Vlašim D. K.

Tříkrálová sbírka 2019
úsměvem, slovem, darem nebo dobrovolnou činností
 

Veřejná sbírka je otevřená od:  1.7.2017  (na dobu neurčitou)
 
- účel zřízení: Nákup budovy za účelem zřízení Komunitního centra a jeho zařízení
 
- číslo účtu:    4854305359/0800

Veřejná sbírka Charity Vlašim

 
 

Kam s věcmi nebo pro věci?

Charitní "obchůdek"Blanická 816, Vlašim (naproti benzínce Papoil)

Po – Pá: 9:00 – 17:00, So: zavřeno

Charitní "šatník" - Dukelská 2192, Benešov (naproti Černému koni)

Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: zavřeno

Více info na tel.: 733 676 737

Naše Místa vzájemné materiální pomoci.